Załóż konto | Zaloguj

Dam pracę w Kołobrzegu

Praca - Pokojowa

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Sobota, 14 Wrzesień, 2013  12:01
  • Telefon: 943523372
  • Lokalizacja: Kołobrzeg (powiat Kołobrzeski)
  • Kategoria: Praca / Dam pracę
  • Branża: Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Doris SPA

Opis oferty pracy:

Praca na stanowisku Pokojówki.

Doris SPA poszukuje kandydata na stanowisko Pokojówki w nowym, rozwijającym się obiekcie. Praca w młodym, dynamicznym zespole.

Doris SPA to obiekt położony w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, który dysponuje dogodnymi rozwiązaniami dla osób podróżujących w celach turystyczno-wypoczynkowych, jak również dla firm planujących organizację konferencji, szkoleń i bankietów.

Na Gości czeka 50 komfortowo wyposażonych pokoi LUX, restauracja oferująca tradycyjne potrawy kuchni polskiej i europejskiej, Centrum SPA z Kompleksem Basenów i Światem Saun oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe.

Główne zadania:
• Zaangażowanie w pracę
• Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
• Współpraca z działami hotelowymi
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Komunikatywność
Oferta:
• Ciekawa praca dająca możliwość zdobycia doświadczenia
• Praca na podstawie umowy zlecenie – okres próbny

Oferty prosimy składać drogą mailową na adres: hr@dorisspa.pl
w tytule wpisując "PRACA – POKOJOWA".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r., Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Kontakt:
Doris SPA, ul. Jana Kasprowicza 22, 78-100 Kołobrzeg, tel. +48 94 352 33 72